![](https://static.wixstatic.com/media/42428c_3c850b70da6e432d84585e1d7f5f4f66~mv2.jpg/v1/fill/w_147,h_92,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/42428c_3c850b70da6e432d84585e1d7f5f4f66~mv2.jpg)
Για τα καλά σε καλοκαιρινή διάθεση έχει μπει πλέον ο Ματίας Αλμέιδα ο οποίος φαίνεται να απολαμβάνει τις διακοπές του και τις ομορφιές της Ελλάδας στα νησιά!
Υπενθυμίζουμε πως πριν λίγες ημέρες ο Ματίας Αλμέιδα είχε φιλοξενηθεί από τον Δημήτρη Μελισσανίδη στο σκάφος του όπου απόλαυσαν μαζί στιγμές χαλάρωσης!
Ο προπονητής μάλιστα πόσταρε φωτογραφίες στο Instagram με τοπίο και τον ίδιο να κρατά με χαρά την ελληνική σημαία γράφοντας: «Απολαμβάνοντας την Ελλάδα».
![](https://static.wixstatic.com/media/42428c_f7566d3ebcd1435eb4cb94a0826332e3~mv2.jpg/v1/fill/w_147,h_249,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/42428c_f7566d3ebcd1435eb4cb94a0826332e3~mv2.jpg)
![](https://static.wixstatic.com/media/42428c_5e07053ed55d4b7b8490c25cd7def3e1~mv2.jpg/v1/fill/w_147,h_235,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/42428c_5e07053ed55d4b7b8490c25cd7def3e1~mv2.jpg)