![](https://static.wixstatic.com/media/e68fe3_c6e0520c001247119d9b4133756c3fd8~mv2.jpg/v1/fill/w_158,h_95,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/e68fe3_c6e0520c001247119d9b4133756c3fd8~mv2.jpg)
Και άλλη θύρα θα ανοίξει ο Λεβαδειακός στο γήπεδό του για τους οπαδούς της ΑΕΚ και το παιχνίδι των δύο τους την ερχόμενη Δευτέρα. Στη σχετική ανακοίνωση η ομάδα της Λειβαδιάς ενημερώνει ότι προχώρησε στην απόφαση αυτή καθώς όλα τα εισιτήρια στη Θύρα 4 εξαντλήθηκαν. Η νέα θύρα που θα ανοίξει για τους οπαδούς της Ένωσης είναι η Θύρα 5.
Αναλυτικά αναφέρει η ανακοίνωση…
«Η ΠΑΕ Λεβαδειακός ανακοινώνει ότι εξαντλήθηκαν τα εισιτήρια της Θύρας 4 και θα ανοίξει και η Θύρα 5 για τους φιλάθλους της ΑΕΚ, στην τιμή των 25 ευρώ, ενόψει του αγώνα της Δευτέρας (24/10, 18:00) για την 9η αγωνιστική της Super League, στο Δημοτικό Στάδιο Λιβαδειάς.