![](https://static.wixstatic.com/media/e68fe3_54a30190eb314ae48828cee7ad0e3d02~mv2.jpg/v1/fill/w_121,h_64,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/e68fe3_54a30190eb314ae48828cee7ad0e3d02~mv2.jpg)
Χρόνια πολλά στον Ματίας Αλμέιδα για τον έναν χρόνο παρουσίας του στον πάγκο της ΑΕΚ ευχήθηκε μέσω social media o διευθυντής Επικοινωνίας της ΠΑΕ ΑΕΚ, Γιάννης Καραλής
«Χρόνια πολλά Pelado. Να τα… Όσα περισσότερα, τόσο καλύτερα!», έγραψε ο Γιάννης Καραλής σε ανάρτησή που έγινε με αφορμή την κατάκτηση της Premier League από τη Μάντσεστερ Σίτι.
Ταυτόχρονα ο Γιάννης Καραλής αναφέρθηκε και στον στόχο της ΑΕΚ για το νταμπλ γράφοντας χαρακτηριστικά: «Τι σας έλεγα; Κυριακή 14/5 η ΑΕΚ, Σάββατο 20/5 η CITY. Και τώρα; Ντου για διπλό νταμπλ: την Τετάρτη η ΑΕΚ, στις 3/6 η CITY. Και ακολουθεί το ταξίδι της CITY στην Πόλη (της ΑΕΚ) για το Τσάμπιονς Λιγκ!!! Συμπτώσεις;».