![](https://static.wixstatic.com/media/e68fe3_821f5d668400436a96d3a4796fd40550~mv2.jpg/v1/fill/w_162,h_111,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/e68fe3_821f5d668400436a96d3a4796fd40550~mv2.jpg)
Γράφει η Άννα Βαπτίσμα
K αφού γίναμε εξπερ στα δικονομικά, στους κανονισμούς κ ...στα καραγκιόζιλικια επί σειρά ημερών, έφτασε η ώρα της ΜΠΑΛΑΣ !
Πρωτίστως θέλω να πω ότι η ομάδα έπρεπε κ πρέπει να μένει ανεπηρέαστη εντελως ( πράγμα που θεωρώ ότι έχει γίνει λόγω Πελαδο ).Άφηστε εμάς ,τους οπαδούς, να γίνουμε ο κυματοθραύστης σας.Εσεις απλά συνεχιστε να μας κάνετε να χαμογελάμε . Ούτως η άλλως όσο δυναμώνουμε ως ομάδα κ αλλάζει το Status Quo τέτοια θα έχουμε σωρηδόν !!!
Οπότε.....ποδοσφαιρική κοσμαρα σας !!!
Την Κυριακή έχουμε έναν δύσκολο αγώνα σε μια σημαντική έδρα . Πιτσιρικάδες με ορμή κ έναν προπονητή μεν γραφικό όσο τα καλντερίμια της Μυκόνου, καλό στην διαχείριση ενός παιχνιδιού δε.
Μην μας ξεγελά το πρώτο ματς ,άλλη στιγμή, άλλος αγώνας . Εμείς πάμε με πλάνο Αργεντίνικο ,με ομοψυχία κ....ομοβροντία να πάρουμε το επιθυμητό αποτέλεσμα .
Σοβαρα κ ταπεινά, προσκολλημένοι στο πλάνο του προπονητη μας. Ο δρόμος είναι ακόμα μακρύς ...
Κ το κλασσικό μοτο ....ΒΗΜΑ ΒΗΜΑ Κ ΟΤΙ ΒΓΕΙ !!!